Co tohle vlastně je

29. ledna 2017 v 21:26 | -B |  Jen tak k zamyšlení
Zdravím všechny, co sem (nejspíš náhodně) zavítali.

A kam vlastně, hm? Co si taky představit pod názvem "Nějakej blog", žejo. To je právě to. Asi úplně cokoliv, já nemám ani tak představu, jako spíš občasnou potřebu naléhavě napsat něco na internety. Takovou jako náhlou inspiraci. A zrovna mě něco tak náhle inspirovalo, že bych na to mohla mít blog.

Není to nic, na co byste mohli vést nějakou specializovanou stránku, jako třeba Mapa nejlepších kaváren, i když nemůžu tvrdit, že o nich nebudu psát, a už vůbec ne něco, co můžete publikovat v nějakým zavedeným seriózním médiu. A tak vznikl tento blog. Kterej bude možná trochu o mě, možná trochu o hudbě, filmech a knížkách, možná trochu o něčem k zamyšlení, možná o fotkách, a nebo i o autorské tvorbě. A nebo o něčem úplně jiným, protože si to rozmyslím, jak mám občas ve zvyku.

Proto se měla původně tato stránka jmenovat Pomerančovej džus. Podle zcela náhodný věci, kterou jsem jako první uviděla na stole před sebou při vyplňování zakládacího formuláře. Nemám ráda vymýšlení názvů, protože všichni čekají, že budou mít nějakej hlubší smysl. A tak jsem si řekla, že můj ho mít prostě nebude, who cares. Jenže "tento název již existuje". Pomerančovej džus mě přivedl na jahodovej džus - vždycky ho totiž v práci nabízím zákazníkům, když pomerančovej dojde, ale jahodovej džus nezní tak dobře. A když mi něco nezní dobře, můj mozek to automaticky začne převádět do angličtiny. Strawberry juice. Hm. Nic moc. Ale s touhle frází mi automatiky v hlavě začala hrát písnička. Strawberry fields forever od Beatles. A tak jsem si uvědomila, jak strašně je mám ráda. A že si jejich písnička mnohem víc zaslouží být inspirací mojí adresy, než pomerančovej džus stojící na stole.

-B
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama